Symulatory golfowe


Golf - jedna z najbardziej widowiskowych gier na świecie, natychmiast wyróżni Was wśród wielu, pobudzi koniunkturę, przyciągnie atrakcyjnych klientów...., a to wszystko niewielkim kosztem!

sym

Symulator do gry w golfa - co to takiego?

Jest to doskonały wytwór technologi. Cieszy się on nie tylko zainteresowaniem wśród stale powiększającego się środowiska golfowego.

Zapewni on wspaniałą rozrywkę również osobom, które nigdy nie spędzały czasu na grze w golfa. Ponadto można go wykorzystywać jako salę audiowizualną, telewizyjną, kinową. Inwestując w symulator w swoim hotelu, pensjonacie podnosicie państwo rangę swojego obiektu. Stanie się on znany rozpoznawalny i polecany w środowisku nie tylko golfistów. W szczególności w okresie jesienno-zimowym możecie Państwo dzięki niemu liczyć na zwiększenie zysków poprzez uatrakcyjnienie oferty.

Teraz wszyscy chcą grać w golfa!

003_golf_simulator_game
Foresight Sports
Doskonały symulator polecany wszystkim golfistom, szczególnie dla indywidualnego użytku.

Upuść tutaj pliki, aby je dodać
Upuść tutaj pliki, aby je dodać

foresight
Foresight Sports
Doskonały symulator polecany wszystkim golfistom, szczególnie dla indywidualnego użytku.

Upuść tutaj pliki, aby je dodać
Upuść tutaj pliki, aby je dodać

htm
Przystawka HMT
Zwiększ swoje możliwości w dziedzinie analizy swingu

Upuść tutaj pliki, aby je dodać
Upuść tutaj pliki, aby je dodać

fsg1

 

Symulator profesjonalny szczególnie polecany do zastosowań komercyjnych. Najlepszy do:

  • hotelu
  • restauracji
  • pensjonatu
  • ośrodków sportowych
  • stref rekreacyjnych w obiektach, kompleksach biurowych
  • domów
Upuść tutaj pliki, aby je dodać
Upuść tutaj pliki, aby je dodać

fsg4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Upuść tutaj pliki, aby je dodać
Upuść tutaj pliki, aby je dodać

Mamy przyjemność złożyć Państwu ofertę współpracy w zakresie korzystania z cieszących się ogromną popularnością na świecie SYMULATORÓW DO GRY W GOLFA.

Pragniemy od razu zaznaczyć, że gra na symulatorach jest możliwa nie tylko dla zaawansowanych golfistów, ale również dla osób zupełnie z tą grą nie związanych.

Ze względu na swoją atrakcyjność symulatory gry w golfa są również znakomitym sposobem na efektywne spędzanie czasu wolnego potencjalnego gościa lub klienta, który zawita do Waszego klubu, hotelu, supermarketu czy nawet do ... domu.

Obsługa symulatora jest stosunkowo prosta i zrozumiała, a polega ona na podstawowej umiejętności obsługi komputera. Gra natomiast przebiega podobnie jak na normalnym polu golfowym, z tą tylko różnicą, że gracz nie chodzi za piłką a jedynie uderza ją w ekran. System czujników określa parametry lotu piłki i przekazuje jej obraz na ekran, na którym znajduje się animowany obraz wybranego pola golfowego. Odzwierciedlenie obrazu wynosi ok. 90% obrazu rzeczywistego, włącznie z efektami dźwiękowymi!

Dzięki odpowiednim programom można się uczyć gry, brać udział w zawodach, grać w golfa dla przyjemności z przyjaciółmi, a także wykorzystywać symulator jako TV, kino domowe DVD oraz do odtwarzania obrazu stałego.

Wydaje się nam, że w przypadkach wyżej wymienionych miejsc lokalizacji symulatorów, w których chodzi o jak najdłuższe zainteresowanie potencjalnego klienta naszą działalnością, symulatory i gra na nich może być dodatkową ciekawą ofertą o dużym marketingowym zasięgu i znaczeniu. Tym bardziej, że program komputerowy symulujący pole golfowe i grę umożliwia prezentowanie wybranych przez nas reklam.

Taka inwestycja przynosi wymierne korzyści finansowe ponieważ ceny korzystania z symulatorów ustala jego właściciel w zależności od swoich potrzeb.

Jako dystrybutor symulatorów golfowych firmy Foresight Sports  proponujemy Państwu nie tylko najlepszy symulator, ale również zawarty w cenie transport, montaż i serwis. Będziemy również szkolić i przygotowywać do pracy na symulatorach Państwa personel i instruktorów gry.

5-copy
gc2-inset01.150.120.s Dzięki niesamowitej elastyczności systemu GC2 firmy Foresight Sports, można doświadczyć symulacji gry w golfa o jakiej zawsze marzyłeś, za ułamek kosztów tradycyjnych symulatory golfowych.
gc2-inset02.150.120.s Sercu systemu GC2 jest stereoskopowy aparat, który przechwytuje i analizuje lot piłki w najbardziej krytycznym punkcie pomiaru - po uderzeniu - i dostarcza najbardziej dokładne wartości prędkości piłki, kątu wprowadzenia, azymutu, back spin-u, side spin-u i całkowitego spin-u.
gc2-inset03.150.120.s GC2 Smart Camera System jest technologią nowej generacji do symulacji i analizy gry w golfa. Zapewnia niezrównaną wydajność jako monitor startu, narzędzia szkoleniowe i symulator w jednym. Ultra przenośne urządzenia, GC2 przełamuje bariery dokładność, wszechstronność zastosowań, mobilność i cenę.
gc2-inset04.150.120.s Z GC2, możesz ćwiczyć i grać w każdym środowisku, osiągając wierne wyniki. Na zewnątrz GC2 dzięki ekskluzywnej technologii samopoziomującej zapewnia dokładne wyniki na każdej powierzchni i przy każdym uderzeniu. W domu, GC2 tworzy najbardziej dokładne pomiary właściwości piłki już w początkowej fazie lotu. Dzięki swoim wymiarom pasuje do każdej torby golfowej.
 image_01
Upuść tutaj pliki, aby je dodać
Upuść tutaj pliki, aby je dodać
Wymiary:14cm x 25.4cm x 7.6cm
Waga:1.7kg
Komunikacja:   Bluetooth / USB
Zasilanie:6-8 godz. Lithium
Pomiar:Prędkość, Side Spin, Azymut, Back Spin, Kąt wznoszenia, Total Spin
Obliczenia:Lot w powietrzu, Całkowity dystans